Něco málo o mě

Jmenuji se Petr Dočkal a již 16 let žiji v Praze 4 – Modřanech. Modřany se dělí na dvě části. Nové Modřany tam patří nově postavené panelové domy a jiné novoty. Ve starých Modřanech žiji já, sem patří většinou rodinné domky, které vynikají velkou přilehlou zahradou. A není tomu ani v domě kde bydlím já. Ale stěžovat si nemohu, jelikož jsem si na tento typ života již zvykl a jen velmi těžko bych si zvykl třeba někde v panelovém domě…

Do Modřan se dostanete spoustou dopravních prostředků, mě nejbližší jsou tramvaje (3,17). Jelikož bylým kousek od zastávky Modřanská škola. Myslím si, že k mé usedlosti by to mohlo stačit. Chodím na prvním rokem na střední školu elektrotechnickou na Praze 3 Vinohradech. Musím říci, že škola se mi velmi líbí a připadá mi, že je velice dobře technicky vybavena a má jistě co říci svým studentům. Tedy i mě, ale já sem typ člověka, jehož náplň dne je tak rozmanitá… někdy škola je až na posledním místě, což já sice vím, ale … Něco s tím už musím udělat. Ale raději se vraťme k mé osobě. Jsem asi 173 cm vysoký a mám ty nejhezčí očička:-) – modrý. Asi do mých 15 let sem hrával velice aktivně fotbal, z čehož najednou náhle sešlo, nevím čím to (vím, myslím si že v tom mají prsty dvě písmenka – Pc), ale dá se říci, že v některých důležitých okamžicích života mě to dosti vadí. Postava se dá přirovnat k typu sportovnímu, tedy alespoň před tím, než jsem ležel dva týdny v nemocnici s mononukleózou, při které jsem zhubl o 9 Kg. A to se opravdu blbě sbírá nazpátek, ale doufám, že brzy budu vážit opět mých oblíbených 66 Kg! Jinak své vlastnosti se blbě publikují na to by jste se měli zeptat nějakého dobrého kamaráda (kamarádku). Ale myslím si, že jsem tak v 89% optimista ( nepřál bych vám se semnou setkat při těch zbylých 11%! ). Ale jedna z mých asi špatných vlastností je ta o které vím že bych ji potřebovat trochu emulovat. Jelikož jsem velký optimista, dosti si z někoho vystřeluji (z mého pohledu je to vtip) ale z pohledu druhé osoby to moc vtipné není, ono není příliš vtipné se bavit na účet někoho jiného. Především opačné pohlaví má občas trochu jiný pohled na věc. Ale dá se již skoro říci, že se snažím tomuto činit za ukončené… doufejme že se to povede. Tak to by bylo zřejmě vše o mně.

Třeba také vás jistě možná bude zajímat moje kulturní stránka života. Rád chodím do kina, poslední mnou schlédnutý film byl Nevěsta na útěku, dá se říci, že bych na tuto komedii nešel s kamarády ( kamarád to jistě nebyl, ale byla to nyní kamarádka Terezka ). Asi nejvíce se mi zatím líbil film Matrix, to je opravdu vynikající film a ten kdo ho neviděl, prišel opravdu o hodně. Pokud ho ale nechcete vidět, doporučuji si zakoupit sountrack z filmu - vynikající! Rád chodím na filmy, vcelku překousnu všelici, ale hodně mi záleží na tom s kým du (né každý kamarád se třeba hodí na romantický film). Jinak za hudbu poslouchám rádio Vox z čehož vyplývá, že rád poslouchám taneční hudbu. Ale neohrnu nos nad dobrou skupinou The Offspring, Guano Apez. Ale určitě tyto skupiny nemají na moji oblíbenou - Savage Garden. Tak to bude asi z mé kulturní stránky vše... Díky že jste se dostali až sem..