23.03.2001 - tvůrci - o nás
O tvůrcích NewReality engine

Všichni programátoři - DarkLogic, Heywood - mají několikaleté zkušenosti s tvorbou diskmagů a jejich enginů. Možná, že někteří z vás znají diskmagy Engine nebo ENews, za kterými mimo jiné stojíme.

Občas se nám stane, že se nám dostane do ruky (a v zápětí do CD-ROMky) nějaké to vydání Level CD. Kromě všemožných sharewarů a her nás také zajímá rubrika nesoucí název "Od čtenářů" (občas nejzajímavější část tohoto CD). Samozřejmě se rádi podíváme, s čím přijde konkurence a podle toho se také snažíme určit úroveň našich výtvorů. Ovšem poslední dobou je to opravdu hrůza - většinou se tam objevují časopisy tvořené v HTML kódu v bůhví jakém editoru, či dokonce texty psané ve formátu Word 97 a vydávané za časopis. Správných "čistých" diskmagů je však po málu. Není proto divu, že jsme se rozhodli vytvořit sadu programů, které by usnadnily tvorbu správných elektronických časopisů široké veřejnosti a nazvali ji podle stěžejního programu NewReality engine.

Za používání a šíření programu nic nechceme - celý program je freeware. NewReality proto můžete zkopírovat komukoliv, aniž by jste porušovali autorská práva. Jen bychom vám byli opravdu vděční, kdyby jste nám o každém nově vzniklém diskmagu, který by využíval NewReality, dali vědět na e-mailu newreality@ropacek.cz a uvedli internetovou adresu nebo název CD, kde se váš diskmag nachází. Pokud budete mít zájem, zařadíme váš odkaz na naše webové stránky a do naší soukromé databáze.

Dát nám vědět o sobě můžete přímo teď vyplněním následujícího formuláře (tato nabídka platí pouze pro diskmagy využívající služeb NewReality):

Váš e-mail:
Název diskmagu:
Internetová stránka:

Krátký popis diskmagu:

Mám zájem o uveřejnění odkazu na vašich webových stránkách

Vzkaz pro tvůrce NewReality: