23.03.2001 - download - předmluva
Předmluva k downloadu

Po dobách slibů a odkládání jakéhokoliv downloadu máte nyní poprvé možnost stáhnout si a vyzkoušet jeden z ojedinělých produktů svého druhu, jakým je bezpochyby NewReality. Odkládání rozhodně mělo význam a přineslo své. Byly opraveny zbývající drobné "mouchy" a přidáno ještě několik nových vylepšení, které zpříjemní a rozšíří práci s NewReality. 

Právě tedy máte možnost poprvé si sami podle libosti vyzkoušet NewReality a to dokonce úplně zadarmo. Také v něm můžete bez omezení začít vytvářet své vlastní projekty nebo elektronické časopisy a pořízení kvalitního softwaru na prohlížení vás nebude stát ani korunu. Více informací zde.

A teď POZOR! Zcela zdarma si taky můžete stáhnout kompletní dokumentaci, která je tvořena velice přehledně a srozumitelně. Vše v ní je vysvětleno na příkladech a je doplněna i screenshoty. Více informací zde.

 

Upozornění na další download vám můžeme usnadnit tím, že jsme zde pro vás vytvořili registrační formulář, kde stačí vyplnit pouze vaše jméno a e-mailovou adresu a až se na stránkách objeví další download, dáme vám o něm prostřednictvím e-mailu okamžitě vědět.

Vaše jméno:
Váš e-mail: