Hezký den,

právě jste se dosurfovali na moje stránky. Najdete tu zajímavé odkazy, pár cheatů, nějaké povedené obrázky ze Southparku a.t.d. Pokud byste měli nějaké zlepšováky nebo byste chtěli vědět cheat na nějakou konkrétní hru, stačí mi to zamailovat a v brzké době to tu máte. Doufám,že se Vám moje stránečky budou líbit a že se sem rádi budete vracet.

Je zde připravena taková mini anketka. Stačí kliknout na Anketa. Jestli budete mít chuť, můžete ji vyplnit.Už funguje!!!!!

 

Taky jsem Vás chtěl informovat,že dne 18.3.2K proběhne v Brně  SPV  (Sraz Přátel Volliéry). Svou účast na této akci potvrdil Neo, Píďa, Ropáček, Kcharl, Blue Mickal, Pupa, Gloria, Osiris, Divine, Britney, Doomy a v (ne)poslední řadě taky Black Wheel. Snad přijede i RaD. Co RaDe? Přemluvíš "mamču" aby tě pustila? (to byl jen fór:))

Jste už návštěvník mých stránek (od 1.1.2K)

Pupa,správce webu

 

V&scaronechna práva vyhrazena. Stránka optimalizována pro Microsoft IE 4.0+, rozlišení 1024x768. Veškeré své návrhy, nápady, stížnosti a problémy týkajících se těchto stránek mailujte na pupa@centrum.cz

"Buďte sví" -Pupa

"Nechť tě Síla provází" -Simmon

"rychlomrk:)))" -Raduška

"Nevíte jaká je SPZ do Kobylnic?" -Osiris

"Dlužíš mi 3bit!" -Trpaslík